Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Centra handlowe powinny być otwarte na okrągło, dzień i noc!!! Praca na trzy zmiany i nie będzie bezrobotnych!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagonić te stada baranów wałęsające się w niedzielę po supermarketach do roboty w niedzielę to by się szybko pozamykali. Pałętać się dla rozrywki po sklepach w niedziele to każdy chętnie...... ale gdyby mu kazać wstawać w niedziele do roboty to jazgot byłby wielki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć wszystko!! Dlaczego w handlu maja mieć wolne a ja muszę pracować światek, piątek, niedziela, noce ??? Szpitale, stacje benzynowe, autobusy  dlaczego ludzie pracujący w tych miejscach maja pracować a inni maja przywilej wolnego dnia?? Jeszcze więcej długich weekendów nam trzeba!! Wtedy będziemy mieli czas wszyscy i na wszystko.
szpitale porównujesz z handlem....ohoho to gratuluję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł od dana powinno zakazać się pracy w niedzielę w centrach handlowych, w tych dniach rodzina powinna razem odpoczywać, a jak już chcę sobie coś kupic pozostają nam przecież małe sklepiki w których jak chcą to właściciele tych sklepów mogą sprzedawać. Popieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł od dawna powinno zakazać się pracy w niedzielę w centrach handlowych, w tych dniach rodzina powinna razem odpoczywać, a jak już chcę sobie coś kupic pozostają nam przecież małe sklepiki w których jak chcą to właściciele tych sklepów mogą sprzedawać. Popieram.
  Bardzo dobry pomysł od dawna powinno zakazać się pracy w niedzielę w centrach handlowych, w tych dniach rodzina powinna razem odpoczywać, a jak już chcę sobie coś kupic pozostają nam przecież małe sklepiki w których jak chcą to właściciele tych sklepów mogą sprzedawać. Popieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozrywka i kultura w Lublinie   http://pulsmiast.pl/pl/lublin/artykuly/index.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...